09 Mayıs 2013 #1785536

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

29. 04. günü Ttnet'ten aldığım ADSL hattı kesildi. Durumu epostayla kuruma bildirdim. 05. 05. 'e kadar konuyla ilgilenilmedi. Olayı bir de 4440375 numaralı müşteri hizmetlerine bildirdim. İlk mesajın kendilerine ulaşmadığını söylediler ve arıza kaydı açtılar.


Kaydın üzerinden 60 saat daha geçti. Ne hata düzeltildi, ne de bana dönüş yapıldı. Müşteri hizmetlerini iki kez daha aradım. Ekiplerimiz konu üzerinde diye yuvarlak bir cevap aldım. Bunun üzerine şikayet kaydı da açtırdım. Yine dönen yok.


İki şey kesin: 1. ) Bu şikayetime konudan habersiz bir memurdan "Ekipler en kısa zamanda.." diye anlamsız bir cevap gelecek. 2. ) Ay sonunda Ttnet vermediği hizmetin parasını aslanlar gibi tahsil edecek.

Mehmet 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön