19 Mart 2013

Ttnet Sorunum Çözülmüyor!

Yaklaşık 2 hafta evvel Koçnet'ten ,Ttnet'e geçtim.Tabi beni tlf. arayıp reklam yaptıklarından sonra,sınırsız tarifede idim zaten Ttnet sınırsız tarifeye geçtim.Ama velhasıl 1 hafta önce internet gitti,Ttnet'in bağlanmasını bekliyorduk,bir türlü bağlayamadılar.En az 20 kişi ile görüştüm,3 tane arıza bildirimi geçtim ama nafile,bana en son 11820 yi aramamı söylediler, en az 15 dk. orada bir elemanla sorunu çözmeye çalıştık,oda olmadı.Bu arada en az 70TL. civarında telefon görüşmesi yaptım.Ama hala sorun çözülmedi,bu telefon konuşmasını Ttnet karşılayacak mı,bu sorunun kim çözecek.

Ufuk 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön