17 Mayıs 2013 #1802197

Ttnet Sorunu Çözmeyip Kapatmak İstediğimde 240 TL İptal Parası İstemesi!

Üç gündür internete evdeki bir netbook haricinde laptop, iPad ve iPhone ile internete bağlanamıyorum. Kendi modemim ile bağlanamazken komşunun modemiyle tüm cihazlar bağlanıyor. Teknik destek için çağrı merkezini aradığımda yaptırdıkları ayarlar ile netbook bağlantımı da kopardılar.


Yaptığım 20'ye yakın telefon görüşmesinden sonra gün vererek eve teknik servis göndereceklerini söyleyip bu sözlerini de yerine getirmediler. İptal etmek istediğimde 24 ay sözleşme sebebiyle yaklaşık 240 TL iptal ücreti ödemem gerektiğini bildirdiler!


Her telefon görüşmesinde üç-dört farklı kişiye aynı konuyu defalarca en baştan anlatmak zorunda kaldım. Sorun çözülmedi.

Devrim 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön