01 Nisan 2013 #1717471

Ttnet Sorunsuz Bir Günü Yok!

Ben Ttnet in cidden bu kadar ilgisiz bir kurum olduğunu bilmiyordum. Daha bir ay olmadan bağlattık İnternet bir ay boyunca sorunsuz bir şekilde girdiğim bir günü hatırlamıyorum ya İnternet gider ya çok çok yavaş olur. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bugün yarın beni sürekli olayıp sorunu net bir çözüm bulunmuyor.


Borçları almaya gelince günün gününe isterler bir sorun çözmeye gelince aylarca bizi süründürürler. Artık cidden ben bu şekil olmasında çok sıkıldım burada kim ilgileniyorsa onlara sesleniyorum; Yeter artık cidden Yeter. Reklamlarda çok güzel yanıltıyorsunuz insanları şöyle hızlı böyle hızlı diye.

İlknur 8 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön