15 Mart 2013 #1686809

Ttnet Sorunları Çözmemekten Bıkmadınız!

Ben size şikayet yazmaktan bıktım fakat siz çözememekten bıkmadınız. Ne kadar sorumsuz bir firmasınız. 1665219 nolu şikayete istinaden sabah 10 da bir kez aradınız ve sonrasında dönmediniz. Müsait değildim açamadım. Sonrasında tekrar arayabilirdiniz.


Müşteri şikayetine 1 kez mi dönüş sağlıyorsunuz? Sizin için müşteri memnuniyeti bu mudur? Attığınız maile dönmeme rağmen cevap bile vermediniz. Bu sorumsuzluğunuz yüzünden bu ay faturam yüksek gelecek. Lütfen sorunu çözün yada hattımı iptal edin?

Sevda 37 Okunma

Cevaplar

  • Sevda23 Mart 2013

    Hala bir dönüş yapamadınız.

  • Sevda18 Mart 2013

    Son faturam sizin yüzünüzden 65 TL geldi. 1 aydır sorunumu çözemediniz.Bana yanlış bilgi veren arkadaşınızdan şikayetçiyim ve son faturama itiraz ediyorum. Şu an ana sayfanızdan baktım size özel kampanyanızdan faydalanabiliyorum. (anasayfanızda yer alan bilgi: Mevcut TTNET müşterilerinin başvurabilmeleri için devam eden kampanyalarının indirim döneminde olmamaları gerekmektedir. İndirim döneminde olmayan ancak kampanya taahhüdü devam eden veya herhangi bir kampanya taahhüdü bulunmayan müşteriler ise geçiş için başvurabilirler.) Arkadaşınız sırf yararlanamazsınız dediği için ben başvuruda bulunamadım ve faturam yüksek geldi derhal bunun düzeltilmesini istiyorum. sadece faturalar ödenmezse ilgileniyorsunuz. Onun dışında müşteri memnuniyeti sizin için önemli değil. Hattımı da iptal edin.Acil dönüş bekliyorum.Aksi halde bir sonraki faturamda sayenizde yüksek gelecek.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön