30 Aralık 2013

TTNET Sorunlara Çözüm Bulamıyor!

TTNET müşterileriyle ilgilenmiyor 28 ay yada daha fazladır TTNET abonesiyim sözleşmem(taahhütname) bitti TTNET müşteri hizmetleri arayarak sözleşmeniz (taahhütname) bitmiştir tekrar sözleşme(taahhütname) yapmayı düşünür müsünüz dediler bizde tabi ki reddettik.

O gün bugündür internetim hem yavaş hemde sürekli kopma yaşıyorum, müşteri hizmetleri arıyorum adil kotaya ulaşmışsınız hızını düşürürmüş diğer ay tekrar yükselecek diyor diğer ay girer girmez yine aynı cümle bu ay hiç gelmiyor bize galiba kopma sorununa da sorununuz düzeltmek için çalışıyoruz diyorlar mübarek 4 aydır çalışıyorlar düzeltmek için, sözün kısası taahhütname yoksa İnternet'te yok size diyorlar...

Sezer 62 Okunma

Cevaplar

  • Sezer01 Ocak 2014

    internet aynı aynı adamlarla dalga geçer gibi konuşuyorlar (azcık mantıklı konusun)

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön