07 Mayıs 2013 #1783352

Ttnet Sorunlar Bitmiyor!

Kaç aydır bağlantı kopma sorunu yaşıyorum her seferinde arıza kaydı bırakıyorum teknik servis geliyor sorun çözüldü deniyor aradan 1 yada 2 hafta geçtikten sonra yine aynı sorunu yaşıyorum. Siz müşterilerinizi böyle memnun ediyorsunuz galiba.


Sorunu 1 hafta yada 2 haftalığına çözüyorsunuz sonra yine aynı sorunla size dönüyoruz artık müşteri hizmetlerinin söylediği her şeyi ezberledim yapmaktan bıktım artık, haklarımı arayacağım dan emin olabilirsiniz. Tüketici hakkımdan faydalanacağım yeter artık yani boş yere kullanmadığım yada alamadığım hizmete para ödemekten bıktım ya çaresini bulun yada veremeyeceğiniz hizmet için boşuna uğraşmayın milleti yanıltmayın.

Selen 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön