18 Mart 2013 #1690025

Ttnet Sorunlar Bitmiyor!

Hız problemi kopma problemi olanlara alt yapı yetersiz ancak bu kar diyorsunuz, kampanya üstüne kampanya yapmaya devam ediyorsunuz.
_Biz 4440375 i aradığımızda 15 20 dakika bekletiyorsunuz, siz arayınca 2 dakikada konuşmayı sonladırıyorsunuz.
_Sizin lütfen bu süre zarfında pc ve modeminizi kapatmayın lafınıza güvenseydik l modem ve pc 12 gündür kapanmayacak, gelen elektrik parası yine biz vatandaşa yansıyacak.
_Gönderdiğiniz eğitimsiz personele kalsak, her hafta bir modem değişimi yapacak, yine olan tüketiciye olacaktı
_Şimdi istediğim şu zaten kullanamadığım internet aboneliğimi iptal edip ödediğim paraları geri tahsil etmek.

Yalçın 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yalçın20 Mart 2013

    TTNET tüm çabalarıma ragmen halen hazırda 0, 77 olan hızımın bundan daha fazla yükseltilemeyecegını kopma problemi yaşayacagımı ısrarla söylemekte, daha önce 4 mgb ve kopma problemı olmayan hattımın yenıden yukseltılmesı gerektıgını defalarca söyledım, hatta kopmasına razıyım yeterkı yukseltın dedım, ama yalan ve hıle ıle bız kullanıcıları kazıklamıyı vazıfe edınmıs bu kurum ısrarlarıma duyarsız kalmayı yeglemekte. .

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön