27 Ocak 2014 #2257548

TTNET Sorunlar Bıktırdı!

Netin sürekli düzensiz çalışmasından bazen kesilip gelmesi çoğu zaman stabil olmaması ve yavaş olmasından, GSM de kullandığım 3G nin bile daha stabil ve hızlı olmasından, Üstelik de adamların doğru düzgün veremediği hizmetle alakalı sorun gidermek için aradığımda numaranın 444 lü olup da ayrıca bunun içinde bedel ödemekten özellikle bıktım.


Ben ödeme yapmadığımda kesilmesi ve açma kapama faiz v.s ödemem gerekirken adamlar bedelini aldıkları ama veremedikleri hizmetle alakalı olarak bildirim yaptığımızda buna bile para alıyor böyle bir tuhaflık olmaz. Üstüne üslük taahhüt verdiğiniz için hizmeti de durduramıyoruz, mecburen 1 veya 2 yıl beklemek ve resmen yanıltılmak zorunda bırakılmaktan gına geldi.

Kubilay 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kubilay27 Ocak 2014

    Yukarıda yazılanlara hiç bir itirazım yok doğru ama devamlı lokal çözümleme oluyor ve arıza kısa periyotlarla tekerrür ediyor, Sorun bu nokta ve arızamı bildirmek için ayrıca ücret ödememde üstelik her arızada arasam her halde her ay net ücreti kadarda arıza servisine ücret ödemem gerekli neredeyse. İstediğim tek şey ödediğim net ücretinin karşılığını sağlıklı bir şekilde almak. İlave etmek isterimki gelen her misafirimin internetim hakkındaki yorumları ve servis sağlayıcıma karşı olumsuz bakış açılarıda cabası.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön