15 Eylül 2015

TTNET Sorun Kimde?

186406**6 No.lu TTNET abonesinin kullanıyorum. Sabit hat annemin üzerine kayıtlı ve internet bağlantısı yapılırken annemin bilgileri sisteme yanlış girilmiş (anne adı d. Tarihi gibi) şimdi ise düzeltilmesi gerekiyor deniliyor yoksa işlem yapılamıyormuş peki soruyorum öyleyse
1- İnternet için başvuru yapılırken kimlik fotokopisini neden istiyorsunuz? 2- Sizin yapmış olduğunuz yanlışı neden biz düzeltmek zorundayız? 3- Siz her zaman böyle yaptıkça eziyetini vatandaş mı çekecek?

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Diye yazılmış ama ben bilgilendirilmek için şikayet etmedim. Sorunum çözülmesi için şikayet ettim. Sağolsunlar (!) sadece konuşup kapattılar. Ama kendim sorunumu çözdüm. ttnet yetkilileri hiçbir şekilde çözüm getiremediler. Sorun aslında çok basit ama kimse anlamak istemiyor; denilmesi gereken hata yapılmış düzeltmek için yardımcı olmanız gerekiyor ama kimse hatayı kabullenmek istemiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön