03 Eylül 2013

TTNET Sorun Giderilmiyor!

Konuyla ilgili canım çok ama çok sıkkın, yaklaşık 15 ay olacak neredeyse Tivibu ve TTNET kullanıyorum ve her ay 75 TL para sabit ödüyorum ve hiç bir zaman geciktirmeyi bırakın ödeme tarihinden önce ödeme yapan bir müşterinizim. Fakat yaklaşık 1 haftadan beri 444 0 375 telefondaki arkadaş olsun, kimse beni kaile almıyorlar. Yök efendim modeminizi açıp kapatın yok kabloları çıkarın ya arkadaş bir gelip bakın, 1 haftadan beri evde televizyon yok.


Ayrıca kullanmadığım bir şeyin parasını ne diye ödüyorum, benimde aklı mantığıma hiç yatmıyor.O yüzden en kısa sürede ya gelip bu modemi tamir ederler yada direk parçalayıp atarım ve en kısa sürede TTNET'le de ilişkimi tamamen koparacağım.

Tarkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tarkan04 Eylül 2013

    ya arakadaş neyin kontrolunu yapıyorsunuz.adamar 1haftada 1 bina yapıyorlar neyin kotrolunu yapıyorsunuz...

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön