04 Haziran 2013

Ttnet Sorun Çözülmedi!

Şikayetime 3 Haziran saat 11.20'de tarafımla görüşülerek cevap verildiği söylenmektedir. Kesinlikle benimle görüşme yapılmadı. 3 Haziran 2013 saat 13.00'de 444 0 375'i aradım. Müşteri temsilcisi incelemelerin hala devam ettiğini söyledi. Çok acil olarak şikayetimi yenilediğini söyledi.


Faturamda herhangi bir düzeltme olmamış ve tarafıma bir açıklama yapılmamıştır. Yeni faturalandırma döneminde indirme olmadığı takdirde evraklarımla birlikte Tüketici Haklarına başvuracağım. Acilen yanlışın düzeltilmesini istiyorum. 20 Mayıs'ta modemi teslim ettiğim evrağı Uşak Türk Telekom'dan tarattırarak taraflarına gönderdim.

Ahmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön