14 Eylül 2015

TTNET Sorumsuz Sorunlu Müşteri Hizmet Yetkilisi!

"Haydi Çiftetelliye" kampanyasından yararlanmak için TTNET'i aradım. Web sitesinde "TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunan müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır. " yazmasına rağmen, TTNET Alo müşterisi değilsem bu paketten yararlanamayacağım, bunun için önce TTNET Alo müşterisi olmam gerektiği,2 ay sonra TTNET Alo paketimle ilgili değişiklik yapabileceğim belirtildi.

İnternet sitesinde yazan bilginin bu şekilde olmadığını, bu konunun araştırılmasını ve konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini istedim. Müşteri temsilcisi müşterilere bu şekilde bir dönüş yapılmadığını belirtti. TTNET'in hizmet anlayışı bu mudur?

Aysun 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön