01 Ekim 2015
Yorum Yap
#3837456

TTNET Sorumsuz Hizmet Anlayışı!

28 Eylül Pazartesi Türk Telekom ofisinden hem sabit hat hem de TTNET başvurusu yaptım. Sonrasında sabit hattımın açıldığına dair mesaj aldım, buna istinaden gidip modemimi aldım. Eve geldiğimde ne sabit hattım açık ne de internet hizmetim vardı. Müşteri hizmetleri ise hattın açık olduğunu söyledi. Bu arada apartman görevlisine sorduğumda kimsenin gelip kilitli telefon kutusunu açtırmadığını söyledi.


Demek ki Türk Telekom hattı açmış parayı işletmeye başlamış ancak fiziki açılışı yapmamamış yani müşteriyi kandırmıştı. Bununla birlikte daire numaramı sözleşmede doğru beyan etmeme rağmen sisteme yanlış girmişler. Bu konularla alakalı defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm ve ofise gittim.

Cenkay 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler