21 Ocak 2014 #2247211

TTNET Son Ödeme Tarihinde Hattın Kapatılması!

TTNET son ödeme tarihi 20.01.2014 gözüken hattımı gün içinde fatura ödenmedi diye kapattı. Fatura annemin üzerine kayıtlı. Her ayın 20 sinde ise kardeşim otomatik ödeme ile faturaları ödemekte. Bugün ise fatura ödenmesine rağmen gün içinde internet hattım kullanıma kapatıldı.


Bu kapatma işlemi şayet 23:59 saatine kadar yapılmasaydı TTNET'in haklı olduğunu düşünecektim. Fakat faturam ödenmesine rağmen telefonda görüştüğüm yetkili hâlâ faturamın ödenmediğini söylüyor. Ödendikten sonra hattımın otomatik olarak açılacağını da beyan etti. TTNET'i daha gün bitmeden yaptığı bu hat kesintisi yüzünden kınıyorum ve en kısa zamanda sorunu düzeltmesini talep ediyorum.

Yılmaz 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Nejdet Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön