05 Nisan 2013 #1727068

Ttnet Son Faturamı Güncellemiyor!

Geçen ay Ttnet'e yer alan ınternet aboneliğimi Superonline' taşıdım. Taşıma işlemi ay ortasında olduğu için son faturamın yarısını ödemem gerekirken, faturam 1 aylık olarak kesilmiş. Ttnet Muhasebe servisi ise 22 Mart'ta faturamın güncelleneceğini sonra ödememi yapabileceğimi söyledi. 3 Nisan'da tekrar aradığımda bu sefer yetkili kesin bir tarih veremeyeceğini bildirdi. Bana da faturamı ödememi gerekli kesintiler yapıldıktan sonra kalan ücretin hesabıma iade yapılacağı söylendi. Birde üstüne son ödeme tarihimin geçtiğini faturama gecikme faizi ekleneceğinide ekledi.


Daha öncede hiçbir talebim olmadan adıma servis aboneliği başlatan Ttnet, acaba faturamı ne zaman güncelleyecek?

Tolga 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön