06 Nisan 2013 #1729096

Ttnet Şok Fatura!

Ttnet müşterisiyim, ödemelerim ile ilgili bankama otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen Ttnet bankama borç bakiyemi yansıtmamıştır. Ttnet hesap kesim tarihim her ayın 25'dir oysa ben 15. 01. 2013'de otomatik ödeme talimatımı verdim bu Ttnet'de kayıtlıdır. Buna rağmen bana mesaj geçerek ocak ve şubat ayına ait borcumun olduğunu ödenmediği takdirde hattımın kesileceği ve ekstra açma kapama bedeli alınacağı bildirilmiştir.


Bu durumdan mağdurum ödemelerimi ona göre ayarladım, şimdi ise bu nedenden dolayı mart ayıda dahil olmak üzere yüklü miktarda ödeme çıkacaktır. Türk Telekom gibi bir kuruluşun bunu gözden kaçırması yanlıştır. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Erdogan 438 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdogan06 Nisan 2013

    şikayetim ile ilgili bana sms ile dönüş yapılmıştır ve faturam'da hata bulunamadığı bildirilmiştir ve beni ceb telefonumdan aradıklarını ulaşamadıklarını bildirmişlerdir oysa telefonum aranılmamıştır. bu konuyla ilgili mağduriyetim halen devam etmektedir bankam 15.01.2013 otomatik ödeme emrini sisteme girmiştir.ttnet'i aradığımda onların sisteminde'de kayıtlı olduğunu bana müşteri temsilcileri söylemiştir.buna rağmen nasıl hata bulunamamıştır anlıyamıyorum.dediğim gibi hata bulunamadı deyip başından savmaları yetersizdir.lütfen mağduriyetimi gidersinler.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön