26 Mart 2013 #1706845

Ttnet "Size Hizmet Veremeyiz" Diyorlar!

Ben Ttnet aboneliği için Ttnet'e başvurdum ve bir hafta sonra aldığım yanıt benim bulunduğum adrese telefon ve internet bağlantısı yapılamayacağı. Ben Eskişehir'de oturuyorum ve evim şehrin ortasında denebilecek bir konumda. Böyle bir şey nasıl olabilir? Lütfen ne gerekiyorsa yapılsın, aboneliğim ve haberleşme hakkım sağlansın. İki çocuğum var ve internet eğitimleri açısından da çok önemli.


Bağlantının yapılacağı adres: Gültepe Mh. Elkara Sk.16/4 Eskişehir

Şerif 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön