11 Nisan 2013
Yorum Yap
#1737224

Ttnet Sizden Şikayetçiyim!

Bunca reklamlar yapıp insanları yanıltıyorsunuz ve bu bir suç. Her seferinde arıyorum iki günlük bir düzenden sonra tekrar aynı problem bir özen gösterin kendinize reklamlardan daha önemli olan sizin adınızın kirlenmemesi bunun için çaba harcayın aldığınız parayı hak edin. Ben size para ödüyorsam sizde bunu karşılığını vermek zorundasınız.Faturam geçiktimi faiz veriyorsunuz veya kapatılıp açıldığında para ek alıyorsunuz ama bizim isteklerimize gelince yaptığınız hiç bir şey yok.yapabildiğim her yere ve çevreme sizi şikayet ediceğim siz şuan olduğunuz seviyeyi hak etmiyorsunuz insanlara sunduğunuz hiç bir şey yok . ttnet şikayetçiyim.

Merve 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Merve11 Nisan 2013

    Kaç kere aradım nerdeyse hergün arıyorum hepsi palavra yok güncelleme yok o yok bu.. güncelleme hergün yapılıcak şey mi ? bu işi yapamıyorlar işte başka acıklaması yok bizlerin paralarını alıyorlar sadece iş memnuniyete gelince hiç bir içraat yok.. Bu sektörde olmaması gereken bi şirkettir bu ttnet iğrenç ötesi bir firma memnun değilim .. o reklamlarda söylendikleri kadar gerçeklik bir payı yok hız mız bunların hepsi palavra.. herşey imza atana kadar ondan sonrası bekle gelsin internet hergün güncelleme yapılsın falan filan .. bu işi yapıyorlarsa bunların güncellemeleri otomatik yapılmalı nasıl paralarını aylık günü geçtimi otomatik fazi alıyorlar bunuda yapmak zorundalar .. yapamıyorlarsa KAPATSINLAR ....

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler