20 Ocak 2014 #2244926

TTNET Sisteme Takılı Kalmış!

1 yıl önce nakil yaptırmak istedik 1 hafta sonuç alamadık sisteme takılı kaldığı söylendi 2-3 ay gibi bi süre zarfında hala sonuç alamayınca kapattırmak istedik sisteme takılı kalındığı için kapatamadıklarını söylediler babamın adınaydı bende yeni evde kendi adıma açayım dedim.


Sözde çözüm masası denilen yerdeki ilgili bey sistemdeki sorun giderilsin kapanacak ve size 150 200 arası bir ücret yansıyacak bunu da yeni açtığınız internet de 6 ay yarı fiyattan ödersiniz kapatma parasını da telafi etmiş oluruz takibini yapacağız ve bilgilendirileceksinz dedi.


Sorun çözülmüş gibiydi aradan 1 yıl geçti büyük bir borç görünüyor ilgili yere gittim durumu anlattım takip etmemişsinz borcu ödeyeceksiniz denildi.

Doğan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön