11 Mayıs 2015

TTNET Sistem Sorunu!

Başvurumdan 10 gün sonra modemimi getirip kurulumu yapan ekipler, o an sistemde arıza olduğunu, modemin seri numarasını sisteme girmeleri gerektiğini ama giremediklerini söylediler. 36 saat oldu yalnız hala sorun çözümlenmiş değil. Müşteri hizmetlerine şikayet bırakmama rağmen size dönüş yapılacaktır deyip yapmıyorlar.

Oğuz 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 11.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön