08 Nisan 2013 #1730404

Ttnet Sistem Hatası Hatası Yerine Reklam!

3 gündür tarayıcıyı her açtığımda karşımda Tivibu'nun tam sayfa ve geçemediğim bir reklamı çıktı. Bilgiye erişim hakkım "sistemden kaynaklanan" bir sorundan dolayısı ile engellendi. Ttnet sistemden kaynaklanan bir sorun olduğunu belirtmek yerine tam sayfa bir reklam dayattı ve aramasam sistemsel olduğunu bilmeyecektim. Gelin görün ki sistemsel sorun telefon açtığımda takribi olarak 3 saniye içinde çözüldü. Kaldı ki ben bunun sistemsel bir sorun değil tamamen bir reklam kampanyası olduğunu düşünüyorum.

Aras 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön