16 Mart 2013 #1689067

Ttnet Sistem Çok Garip!

Ttnet faturasını otomatik ödemeye verdim.Ardından ayın 16sında otomatik olarak fatura ödenmiş fakat Ttnet o çok iyi sistemi sayesinde 11 gün sonra tekrar çekmiş ben faturalarla uğraşmak istemediğim için yaptığım bir olaydı ama yine uğraştırıyorlar ve suçu kendilerinde değil bankamda buluyorlar banka gerektiğinde çekmiş borcumu şimdi tekrar kaldırmalıymışım otomatik ödemeyi nasıl bir iştir bu ya insanları yanıltmaya mı çalışıyorsunuz?

Emre 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön