25 Ocak 2014 #2255758

TTNET Sınırsız Paket Yanıltmacası

TTNET adsl kurumuna modem kurulumu için ulaştım. Kurulum esnasında temsilci "net 12 paketi kullanıyorsunuz aynı ücretle (45 tl ) sınırsız tarifeye geçmek ister misiniz" dedi, onayladım. Sonra "paket hangi tarihten itibaren geçerlidir" diye sordum "Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz"
dedi. sonraki ay 20 aralık 100 tl ve 20 ocak 99 tl tarafıma kurum tarafından fatura geldi. itiraz edince verilen yanıtta abonelik kaydedilmemiş deniliyor.


Kendilerine abonelik kaydedilmesi konusunda benim bir işlem mi yapmam gerek diyorum, hayır görüşme esnasında yapılmamış deniyor. Bu benim problemim mi diyorum, üzgünüz yardımcı olamayız deniyor. Yapılan bu mağduriyetin de bedelinin de iadesini talep ediyorum.

Beyhan 58 Okunma

Cevaplar

 • Beyhan08 Haziran 2014

  HErşeye kendilerince bir kılıf bulmuşlar ne demişsem değişmedi mahkemeye vereceğim. Ses kayıtlarını orda da kendilerince çevirebilecekler mi bakalım

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Beyhan26 Ocak 2014

  Firmadan çözümsüzlükten başka bir geri dönüş sağlanmıyor. Sürekli yasal haklarınızı kullabilirsiniz deniyor. Kibarca ne haliniz varsa görün isterseniz mahkeneye verin deniliyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön