19 Şubat 2013

Ttnet Sınırsız İnternete 155 TL Fatura!

Daha öncede fatura konusunda sıkıntı yaşamış ve düzeltilmeler yapılmıştı. Kullanmayacağım diyip 5 ay neti kullanmamama rağmen taahhütümün bittiği zamanı bekledim ve bu ay 5 ay hiç kullanmadım,borçlarını ödedim ki ,taahütüm var. Sorun değil..


2 yıl taahütlü 6ay indirimli 45tl civarı 6 aydan sonra da 67 gibi bir tutar ödüyordum, 5aylık fatura geldiğinde ise doğal olarak geçikme faizide uygulandı ve hep 80-82-79 gibi tutarlar olarak ödedim.


Peki benim 18.de taahhütüm bitti,bana bu ay bir aylık fatura geldi, son ö.t 27 şubat tutar 155tl.Geçikme bedeli 32tl.


Bu neyin geçikme bedeli,önceki faturalar içinse zaten geçikme bedelleri ile ödedim.
Dalgamı geçiyorsunuz?Bu konuda yasal hakkımı kullanacağım.

Mehmet 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön