14 Şubat 2013

Ttnet Sınırsız İnternet Kullanımda Sabit Ücretten Daha Fazla Ücret Talep Ediyor!

Ttnet bireysel sınırsız internet ücretinin aylık fiyatı 64. 00 tl olmasına rağmen 84 . 25 tl'lık bir faturayla tarafımdan fazla fatura talep edilmiştir müşteri hizmetlerini aradığımda faturayı göremediklerini ay sonunda aramamı söylediler son ödeme tarihi 25. 02 olan faturanın ay sonunda aradığında günü geçmiş olacak kısacası kampanya adı altında insanları yanıltmak ve haksız kazanç sağlamak isteyen bu şirketten şikayetçiyim ve kınıyorum.

Ümit 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön