23 Şubat 2013

Ttnet Sınırsız İnternet İçin Sınırsız Mağduriyet!

30 ocak 2013 tarihinde sınırsız yalın internet paketine üye oldum. Bağlantı yapıldı ve ilk birkaç gün arada kesintiler olduğu halde internete girebildim. internet kesintileri artmaya başladı ve çok yavaş ve kesintili şekilde girebilir duruma geldi. 4440375 i arayarak durumu bildirdim ve arıza kaydı açıldı.


Bana başta bağlantıda sorun olmadığı modeminizde sorun var denilerek modem firmasını aramamı söylediler. Modem firmasını aradım ve bazı işlemler yaptırdıktan sonra tekrar denedim değişen birşey yok onlarda modemlerinde sorun olmadığını söyleyerek Ttnet e yönlendirdiler. Sonuçta ben 3 haftadır çok sınırlı ve kesintili olarak erişimim var.

Gürkan 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön