29 Mart 2013

Ttnet Sınırsız İnternet Faturası 49'TL Diye Aldım 70 TL'den Aşağı Fatura Gelmiyor!

2009 yılında bağlattığım internet ile sınırlı erişime geçmiştim. Fakat zamanla bu gelen yüksek faturaların önüne geçmek için ayda 49 TL'ye sınırsız internete geçiş yaptım. Fakat sonraları faturalar 60-70 TL derken şimdi 80 TL'lerden aşağı düşmemeye başladı.

Arayıp bunu anlatmama rağmen hala bir değişim olmadı. Bu sorunla ilgilenilmesini gerekli kişilere arz ediyorum. Aksi halde Ttnet ile bağlantımı kesip başka bir firma ile anlaşma sağlamayı düşünüyorum.

Mustafa 363 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa30 Mart 2013

    Çözebileceğinizi zannetmiyorum sadece böyle kopyala yapıştır cevaplarla iş yürütmeye çalışıyorsunuz. Türk telekom bile kendi insanına kendi müşterisine böyle yapıyorsa elin insanı bize neler yapmaz.. Yazık. Ben reklam yazarı olarak çalışıyorum ve evde internete sadece aksamları giriyorum. Bütün gün zaten bilgisayar başındayım. Bana 80 - 90 Tl fatura nasıl geliyor gerçekten şaşılacak bir konu. Bütün bilim adamları toplanıp bu konuyu araştırmalı bence. Saygı ve Tüm nefret duygularımla Mustafa Hazırcı

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön