25 Aralık 2014

TTNET Sınırsız Dediği Tarifeye Kota Koyuyor!

TTNET internet paketi abonesi olarak yılların kullanıcısıyım. Çözümlenmemiş bir yığın problem yaşamaktayım. Ancak yine bir dolandırıcılıkla karşı karşıyayım. Bunu bu gün fark ettim. Tüm TTNET aboneleri de bu şekilde mağdur ediyorlar ve TTNET sırtımızdan haksız kazanç elde ediyor. Buna da kimse dur demiyor ve bu kurumlar denetlenmiyorlar.


Üç yıldır kullandığım internetimde zaman zaman ağırlaşması üzerine 444 0 375 numaralı telefon ile yardım istemekteyim. Kontrol edilerek düzeltildiği söylenmekteydi. Bu gün ise bu telefondan yardım istediğimde aylık kullanımım 50 aştığından 8 bit bağlandı hızımın 3 bite düştüğü söylenildi. Bu durumda üç yıldır mağdur edildim çünkü internetim sınırsız!

Süleyman 195 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön