30 Nisan 2013 #1772313

Ttnet Şikayetimi Çözümlemiyor!

Benimle ilgili bir görüşme yapılamayıp sıkıntım giderilmemiştir bu sıkıntı sürekle devam etmekle olup 2 aydır 15 kez aradım . birde her aramada ilk çıkan kişiler işi bilmemektedir . daha sonra tekrar aradığım kişi işlerin daha ehli kişiler ki sorunumu gideriyorlar . yani Ttnet sayesinde paramızla rezil oluyoruz .


Bu son yazmam sorunum sürekli giderilmezse bırakacağım Ttneti . dünkü hanımefendi şunu söyledi yoldan benim evime kadar çıkan kabloda sorun yada evin içinde sorun olabileceğini söyledi . bina dışı için 40 tl bina için ise 10 tl ücret talep ediyorlar. Eğer ben sizin müşteriniz isem sizin altyapı sorunu ücretinizi ben neden ödeyim .

Hakan 195 Okunma

Cevaplar

  • Hakan02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gerekli Bilgilendirmeden Kastınız sorunumun çözüldüğü yönündeyse yanlış 1 kaç yerden aradılar portlarımı değiştirdiler ama şu an internete bağlantı yok son 15 saat 2 mayıs gunu hattımı kontrole gelicekler . daha sıkıtı devam ediyor .

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön