20 Şubat 2013

Ttnet Şikayetime Verilen Cevap Çözümleyici Değil!

Ttnet firmasının mail ile döndüğü mesaj bahsettiğim konu ile ilgili hiçbir açıklama sunmaksızın sadece sitede yazanların tekrarlanması olmuştur. Bahsi geçen şikayetim sabit ücret alma yönünde bir haklarının olmamasıdır. Bununla ilgili açıklama beklemekle birlikte , aylık internet vergisi 15 tl olarak devlete Ttnet tarafından ödenirken nasıl oluyor da akşam 7 den sabah 7 ye sabit hatlarla ücretsiz konuşma paketi olan bir aboneye 19,90 a telefon bağlayıp , bahsettikleri bu vergiyi almadan internet hizmeti sunulabiliniyor? Bu konuda gerekli açıklama beklemekle birlikte Ttnet firmasının bu ücreti almaksızın tarafımıza internet sağlamasını talep ediyorum .

Buğra 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön