09 Eylül 2013 #2000701

TTNET Şikayetime Geri Dönüş Yapılmadı!

1980227 numaralı şikayetimde de belirttiğim gibi naklimi hala yapamayan Çorum TTNET merkezini kınıyorum. Tam 1 aydır İnternet kullanamıyorum taahhüdüm olduğu içinde iptal edemiyorum ama taahhüdüm bittiğinde sizi de şirketinizi de bir daha ne tercih edeceğim nede tercih ettireceğim Aile bireylerime.


Kesinlikle bu ilgisizlik müşteri temsilcilerinde de olmalı ki 10 gündür şikayetime de cevap verilmedi. Geri dönüş sağlanmadı. Gerçekten artık TTNET'ten çok soğudum. Bir hafta içinde işlemlerim tamamlanmaması durumunda cezai ücretini de ödeyerek tamamen TTNET ile olan ilişkimi keseceğim. Müşteri temsilciliğiniz den de şikayetçiyim. Tarafıma ulaşma zahmetinde bulunmadıkları için gerçekten çok mağdur edildim.

Arif 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön