26 Mart 2013 #1706819

Ttnet Şikayetime Cevap Verilmedi!

Size şikayet içinde şikayet yazmaktan bıktım.Hala 1686809 nolu şikayetime dönüş sağlamadınız.Onuda eski şikayetime dönmediğiniz için yazmıştım.Artık şikayet yazmaktan bıktım. Nasıl umursamaz bir firmasınız siz. Umursamazlığınız yüzünden son faturam yüksek geldi.


Acil düzeltilmesini ve şikayetlerime dönülmesini istiyorum. Tabi biliyorumki düzeltememek için bahanaler üreteceksiniz.1 aydır sizlerden cevap alamadım. Bu mudur müşteri memnuniyetiniz? Yeter artık bana şikayet yazdırmaktan bıkmadınız mı?

Sevda 34 Okunma

Cevaplar

 • Sevda07 Nisan 2013

  Hala neyin kontrolleri bunlar? Neden dönmüyorsunuz? eyin incelemesi bu. Ne kadar umursamaz bir firmaymışsınız siz. Eminm eski şikayetlerimi görüyorsunuz o yüzden tekrar yazmayacağım. Şikayetlerime dönmediğiniz gibi hala saçma sapan işler yapıyorsunuz. Geçen günde mail atmışsınız. Mart ayı faturamın 31 mart ta kesileceğine dair. Ben zaten sizin yalan yanlış bilgileriniz yüzünden fazla olarak mart ayı faturamı ödedim ve siz hala o şikayetime dönmezken nasıl olurda ikinci olarak bir fatura kesmeyi düşünyorsunuz. Tarife değişklği yaptım ve nisanda devreye gireceği söylendi, bu neyin faturasıdır?

 • Sevda01 Nisan 2013

  Ben artık size şikayet yazmaktan bıktım. Anlamıyorum neden şikayetlerime dönülmüyor. Neyin incelemesi bu. Ne kadar umursamaz bir firmaymışsınız siz. Eminm eski şikayetlerimi görüyorsunuz o yüzden tekrar yazmayacağım. Şikayetlerime dönmediğiniz gibi hala saçma sapan işler yapıyorsunuz. Geçen günde mail atmışsınız. Mart ayı faturamın 31 mart ta kesileceğine dair. Ben zaten sizin yalan yanlış bilgileriniz yüzünden fazla olarak mart ayı faturamı ödedim ve siz hala o şikayetime dönmezken nasıl olurda ikinci olarak bir fatura kesmeyi düşünyorsunuz. Tarife değişklği yaptım ve nisanda devreye gireceği söylendi, bu neyin faturasıdır?Pazartesi akşamına kadar tüm şikayetlerime dönülmezse BTK ya şikayet edeceğim.Neden dönüş olmuyor hala???????????????

 • Sevda31 Mart 2013

  Ben artık size şikayet yazmaktan bıktım. Anlamıyorum neden şikayetlerime dönülmüyor. Neyin incelemesi bu. Ne kadar umursamaz bir firmaymışsınız siz. Eminm eski şikayetlerimi görüyorsunuz o yüzden tekrar yazmayacağım. Şikayetlerime dönmediğiniz gibi hala saçma sapan işler yapıyorsunuz. Geçen günde mail atmışsınız. Mart ayı faturamın 31 mart ta kesileceğine dair. Ben zaten sizin yalan yanlış bilgileriniz yüzünden fazla olarak mart ayı faturamı ödedim ve siz hala o şikayetime dönmezken nasıl olurda ikinci olarak bir fatura kesmeyi düşünyorsunuz. Tarife değişklği yaptım ve nisanda devreye gireceği söylendi, bu neyin faturasıdır?Pazartesi akşamına kadar tüm şikayetlerime dönülmezse BTK ya şikayet edeceğim

 • Sevda26 Mart 2013

  Neyi kontrol ediyorsunuz anlamıyorum. 1 aydır bitmedi mi bu kontroller??????????????

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön