09 Nisan 2013 #1730638

Ttnet Şikayetime Cevap Hazır!

Ttnet e aylardır şikayetimi gerek bu site gerekse kendi şikayet iletişim araçları ile şikayetlerimi iletiyorum fakat her şikayetime verebildikleri tek cevap değerlendiriyoruz! Bence bu yanıltıyoruz olmalı. Çünkü3 aydır kapıya 30 mt. kadar ilerden sitenin kapısına hat çekilecek ve abonelik verilecek hepsi bu!


Ama 3 aydır nakil talebimi işleme alıp alt yapı yok diyerek nakli gerçekleştirmiyorlar, sanki ben getireceğim alt yapıyı, üstelik tüm faturaları tivibu internet telefon olmak üzere tam olarak tahsil ediyorlar, tüm şikayetlere sadece değerlendiriyoruz diyorlar, öz türkçe ile yanıltıyoruz! Dağa taşa Fiber getiriyoruz diyen TTNET İzmir Gaziemirde tlf kablosu bağlamaktan yoksun.

Hüseyin 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön