18 Nisan 2013 #1750379

Ttnet Sık Sık Tekrarlayan Bağlantı Sorunu!

Yaklaşık 3 aydır sürekli bağlantımızda kopmalar olmakta defalarca arıza kaydı yapıldı sorun çözüldü deniyor aradan 2 3 saat gecen süre içinde tekrar bağlantımız kesiliyor bu süre 2 gün sürdüğü zamanlar oluyor TTNET alt yapısımı bozuk yoksa sınırsız olan interneti kasıtlımı bağlantı kopukluğu oluyor artık kesin çözüm bulunmasını istiyorum lütfen birazcık ciddiyet ben iki günde bir arıza kaydı vermekten usandım ödenmeğen faturaların tahsilatı faiziyle yapılırken bizim kullanmadığımız internetin ücretini ödemekte bana ağır geliyor.

Fadime 34 Okunma

Cevaplar

 • Fadime18 Mayıs 2013

  Ttnet yetkilileri sorumlularını kutluyorum 4 aydır süre gelen bağlantı sorunumu bir türlü cözemedikleri gibi düzenli gelen faturlar için şikayetiniz alındı en kısa sürede cözülecek gibi sözlerle bizi oyaladıkları uyuttukları için hangi çağdayızki sınırsız olan internetim 3 gün süren baglatı kopuklugunu nasıl acıklayacaksınız merak ediyorum iki gün üstüste baglanamaz olduk 3 saat baglantı varsa 13 saat kesinti var lütfen biraz ciddiyet maduriyetimin giderilmesini istiyorum kalıcı bir cözüm yoksa caresi onuda blmek istiyorum

 • Fadime20 Nisan 2013

  15.04.2003 tarihinde kaydedilen arıza kaydım hala çözüme ulaşmış değil bağlantımız yok malesef

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön