16 Şubat 2013

Ttnet Sık Sık Kopma Sorunu Yaşıyorum ve Sağlıklı Hizmet Alamıyorum!

2006 yılından beri ttnet abonesiyim son 8 aydır devamlı bağlantım da sorunlar var bu son 1 haftadır günde 40-50 defa bağlantı gidip geliyor. Bağlantı geldiğinde bile sayfalara bile zorla girebiliyorum internet cafe işlettiğim için mağdur durumuna düşüyorum ticari kazanç bir tarafa müşterilere mahcup olmaktan bıktım arıza kaydı bırakıyorum arızam giderilmeden arıza giderilmiş arıza kaydı kapatılmış deniliyor.

Apartmandaki santral kutusu market reyonun üstünde duvara monte edilmiş kablolar eşine Afrika'da rastlanır şekilde başka kablolarla duvara bağlanarak sabitlendirilmiş keşke resim yükleme yeri olsaydı da resimleri görebilseydiniz pazartesiye kadar sorunum giderilmez iptal edeceğim bağlantımı.

Eşref 54 Okunma

Cevaplar

  • Eşref18 Şubat 2013

    Sorun devam etmekte aynı şekilde TTNET inde İ L G İ S İ Z L İ G İ devam etmeketedir

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön