16 Nisan 2013 #1745630

Ttnet Sık Sık Bağlantı Kesiliyor!

Sık sık hatta kopma sorunu yaşıyorum. Defalarca arıza bildirdim. Art arda yaşanan kopmalar çıldırtıyor. Müşteri temsilcilerinin önerisi üzerine iki kez modemimi değiştirdim. Onca masrafa, onca başvuruya rağmen sorun devam ediyor. Haber sitesinin editörüyüm. Haber sitemizi güncelleyemiyorum.


Hizmet kalitesinin bu kadar düşmesini, bedeli ödenmiş hizmeti alamamayı anlayamıyorum.Bu sorunun devam etmesi, mağduriyetimin giderilmemesi durumunda, Tüketici Hakem Heyeti başta olmak üzere girişimlerde bulunacağımı, tüm yasal haklarımı arama yollarına gideceğimi, tüm iletişim yollarıyla TTNet'in hizmet kalitesizliğini teşhir edeceğimi yazılı olarak da bildirdim.

Hüseyin 19 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin25 Temmuz 2013

    Sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını öne sürdüler. Gerekmediği halde iki yeni modem almamıza yol açtılar. Sorunun Türk Telekom ile TTNet hat ve bağlantılarından kaynaklandığı anlaşıldı.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön