05 Şubat 2014 #2277600

TTNET Siber Şirketin Islak İmza Saçmalığı

"X numaralı hattınıza ait iptal ön başvurunuz alınmıştır. ADSL hattınızın iptal işleminin tamamlanması için size en yakın Türk Telekom ofisine nüfus cüzdanınız ile giderek iptal belgelerini imzalamanız gerekmektedir."


Bu adamlar bilişim şirketi işletiyorlar, muhtarlık değil. Başvuruyu online alırken iptali bizzat giderek, işinizden izin alarak yaptırmanız gerek. Böyle bir şey görmedim ben. Oraya gelip o imzayı atacağım ve bir daha kalitesiz şirketini bedava versen kapımdan içeri sokmayacağım.

Arda 58 Okunma

Cevaplar

  • Arda07 Şubat 2014

    Sağolsunlar arayıp, 0312.3060716'ya TTNET MD'lüğüne (anlaşılır, imzalı)faks çekersem kapatma işlemimi yapabileceklerini söylediler. 5 Şubat'ta faksı çektim bugün biri arayıp kapatmayı onaylayıp onaylamadığımı sordu, onayladım. Hattımın kapandığına dair bir yazılı teyit mesajı almadım ama kapanmıştır umarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön