26 Aralık 2014

TTNET Ses Kayıtları Dinlenemiyor Mu?

3 Kasım'da görüştüğüm kişi kapatma bedeli dahil 170 civarı bir tutar söyledi. Gelen tutar 283 TL. İtiraz edip ses kaydımın dinlenmesini rica ettim. Daha sonra olumsuz cevap aldım ve ses kaydımın dinlenmediğini fark ettim. Tekrar dinlenmesini rica ettim. Geri dönüş yapan s*** Bey sert ve hiddetli bir şekilde dinlemediğini söyledi ve olumsuz cevap verdi. Oysaki dinleyeceği 2 adet ses kaydı. İlk olarak 3 kasımdaki ses kaydımın dinlenmesini ve ona göre faturalandırma işlemi yapılmasını, 2. olarak da s** Bey ile olan ses kaydımın dinlenmesini ve hakkında gerekli aksiyonların yapılmasını rica ediyorum.

Tufan 482 Okunma

Cevaplar

 • Tufan05 Ocak 2015

  Yapılan geri dönüşte bildirilene göre ses kaydında 170 TL'denildiği kabul edildi. Fakat o yaklaşık 170 TL olarak söylendiği için 284 TL fatura gelmesi acayip normalmiş. 114 TL gibi artı bir değer ekleyip "yaklaşık değer" diyebiliyorlar. Yaklaşık Değer: Bir niceliğin gerçek tutarından az eksik veya az artık olan değeri. Kelime anlamı budur. Gerek sosyal medyadan, gerekse BİMER, BTK gibi hakkımı arayabileceğim ne kadar platform varsa şuan başvuruyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tufan29 Aralık 2014

  Hala herhangi bir dönüş yapılmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön