10 Eylül 2014 #2679548

TTNET Servisi İşini Yapmıyor

29.08.2014'te Konya Meram TTNET'e başvurdum.Ertesi gün adresimin yanlışlığından başvurumun iptal edildiği mesajı geldi.Müşteri Hizmetlerinden adresimi teyit ettirdim adres yanlış değildi.01.09.2014 Pazartesi ilgili Telekom'a gittim.Adresimin doğru olduğunu söyledim.Bu sefer beni evde bulamadıklarını iddia ettiler.Oysa o gün de on gün boyunca da eve hapsolup kaldık.Başvurumu yenilediler.


09.09.2014'te gelen görevliler;bina ana hattından evdeki prize kadar gelen,zaten var olan internet hattını bulamayıp "Kablolar karışık, akşama kadar kablo mu arayacağız" deyip elektrikçi bulmamı söylediler.30 km uzaktan iki elektrikçi getirdim,biz yapamıyoruz bu aslında Telekom'un işi dediler.Bu iş kimin işi?

Ahmet 393 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet24 Aralık 2014

  Bilgilendirme dedikleri zaten benim şikayetçi olduğum şeydir. Yani benim şikayetim çözülmedi. Herkesin bilgisine..

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet15 Eylül 2014

  Başvurumu adres yanlış diyerek iptal ettiler, oysa doğruydu.Alt yapı yok diye iptal ettiler, oysa var.Üç daire aynı apartmanda TTNet kullanıyor.

 • Ahmet15 Eylül 2014

  Çözüm bulmak yerine bir de alt yapı müsait değil diye başvurumu iptal etmişler.Oysa apartmanda üç daire TTNet kullanıyor aynı alt yapıyla. Müsait değilse onlar nasıl kullanıyor?Bu kadar gayri ciddiliği de büyük olduğunu iddia eden bir şirkete yakıştıramadım.Zira bu ikinci defa geçersiz bir gerekçeyle başvurumu iptal ettiler.Vazgeçtim zaten başka bir internet şirketine başvuracağım.İyi günler.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön