24 Ağustos 2013 #1973133

TTNET Servise Giden Modem Bir Türlü Gelmiyor!

Bursa TTNET bayisine teslim ettiğimiz kablosuz modemimizi tamir amaçlı alıp yerine işime yaramayan kablolu modem verdiler ve bir hafta içinde gelir dediler. Ancak üstünden yaklaşık on gün geçmesine rağmen arayan soran yok.


Zaten arıza tespit edene kadar yaşadığımızın sıkıntı yetmiyor gibi birde modem bekleme süresi var. Verilen hizmetten memnun değilim. Bir an önce kablosuz modemin teslim edilmesini istiyorum.

Hüseyin 47 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin27 Ağustos 2013

    zte marka modem muhatabına bir türlü ulaşamıyorum yaplaşık 20 gündür ttnet bayisi aldı ve arayan soran yok mağdurum ilgili kişinin ulaşıp modemimi geri istiyorum heray hizmet ücreti ödemekteyim ..

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön