01 Mayıs 2013 #1773502

Ttnet Servis Kaydı!

Mart ayı itibariyle internet hızımda ciddi bir düşüş başladı.Yardımcı olmaları için çağrı merkezini arıyordum ve sürekli olarak modeme güncelleme gönderiyorlardı. Nisan ayı itibariyle internet hızım 0.04 kb gibi rakamlara geriledi. Hat değerleri düştü. Servis açtılar. Servis kaydım üç haftadır açık. Her gün çağrı merkezini arayıp arıza kaydımı güncelletiyorum.


Bölgemdeki Telekom Müdürlüğüne gidip sorunu onlara da anlattım.Takip ederek yardımcı olacaklarını söylediler ama onlar da geri dönüş yapmadı,çağrı merkezinden de dönen olmadı.Bu kadar kurumsal ve büyük bir firmanın abonesine bu kadar sıkıntı yaşatmasını anlamış değilim.Hal bu olunca bize taahhüt süresinin sonunu beklemek kalıyor.

Anıl 36 Okunma

Cevaplar

 • Anıl04 Mayıs 2013

  18 Nisan tarihinden beri TTNet'in Yerinde Teknik Servis vermesini bekliyorum. İnternetimde kopmalar ve yavaşlamalar oluyor. SNR (gürültü payı) değerlerim 4 db'e kadar düşüyor. Hergün telefon açıp arıza kaydımı güncel tutuyorum ancak hala gelen yok. Bu arıza yüzünden sürekli Data bağlantı kurmak zorunda kalıyorum. Data simkartıma 200 tl fatura geldi. TTnet'in ilgisizliği ve alakasızlığının cezasını ben çekiyorum. 18 Nisan da bölgeme fiberoptik altyapı kurmaya başlasalar bugün o bile bitmişti ancak bir kişinin gelip kontrol etmesi hala sağlanamadı. Müşteri memnuniyeti konusunda ne kadar hassas ve titiz bir firma olduğunu bir kez daha gözler önüne serdileri.

 • Anıl04 Mayıs 2013

  Hala TTNET'in YTD (YERİNDE TEKNİK DESTEK) vermesini bekliyorum.İlk servis talebimin üzerinden 16 gün geçti.Kopmalar ve yavaşlamalar hala devam ediyor.16 günde fiber optik altyapı kurmak mümkünken TTNET'in ısrarla servis vermemesini anlamış değilim.

 • Anıl01 Mayıs 2013

  01.05.2013 itibariyle çağrı merkezi tarafından aranılarak sorunumun giderilip giderilmediği sordu,Telefondaki operatör arkadaş konuyla ilgili olarak daha önce aranıp aranmadığımı sordu,18 Nisan'dan beri ilk kez benimle iletişim kurulduğunu kendisine de belirttim. SNR değerlerimin 2 ile 12 db arasında dolaştığını söyledim.Kontrol için eve teknik ekip gelmesini bir kez daha rica ettim.En kısa sürede konuyla ilgili dönüş yapılacağı söylendi.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön