27 Nisan 2013 #1766308

Ttnet Servis Gelmeden Haber Verilmedi!

Ben ayın 25'inde TTnet'e yalın internet için başvurdum. Kuruluma daha sonra gelineceği ve gelmeden önce haber verilip randevu alınacağı belirtildi. Bu konunun önemli olduğunu ve işim dolayısıyla genellikle evde olmadığımı, aramadan gelirlerse evde kimseyi bulamayacaklarını özellikle belirtmeme rağmen bugün kapımda bir bilgi notu buldum.


Notta şöyle yazıyordu, Evde olmadığınızdan dolayı lütfen başvuru yaptığınız yerden tekrar kayıt yaptırın. Gelme hızı mükemmel olmasına mükemmel de hani aranacaktım ben gelinmeden ? Bir insanın kurulum servisi gelecek diye 7 / 24 evde bekleme olasılığı var mıdır peki? Bu nasıl bir iş gerçekten anlamıyorum.

Erman 117 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön