24 Eylül 2015

TTNET Şehir Merkezinde Altyapı Sağlamıyor!

Yeni taşındığım adreste internet servis sağlayıcıları ile görüştüğümde Telekom'un altyapı bağlamamasından dolayı hizmet sağlayamadıklarını belirttiler.
Ev kentsel dönüşümün olduğu bir semtte ve bulunduğum sokaktaki evlerin 10 tanesinden 9'u tamamlanmış ve haneler dolu.
Ancak Telekom sokağın başında olan kutusundan hattı bizim sokaktan ısrarla geçirmemektedir. Sorulduğunda bütçe bekliyoruz haber bekliyoruz gibi komik cevaplarla geçiştiriliyoruz. Çok bariz bir şekilde kandırılıyoruz. 50 metre kablo ve asfaltı için bu kadar olamaz
Sokakta yaklaşık internet bekleyen 10 apartman 10 ar daire yaklaşık 50 m. kabloyu Telekom'un çekip altyapı vermesini beklemekte.

Yunus 167 Okunma

Cevaplar

  • Yunus29 Eylül 2015

    Telekom (ttnet) konu ile geri dönüş yaptı. Arayan kişi ilgiliydi ilk görüşmeden sonra inceleyip tekrar geri dönüş yaptı. Kendisine teşekkür ederim. Ama bu kadar. Telekom TTNET hizmet alamama sorunumu çözülememiştir. Şehir merkezindeyim hizmet alamıyorum. 2015 yılında çok komik şeyler bunlar. Benim ve kendi müşteri hizmetlerinizin zamanını boşa harcayacağınıza 50 mt kablo çekebilirdiniz. Telefon hizmeti alabilmek için bile bu kadar bürokrasi olamaz 2015 yılındayız. Çağrı merkezindeki arkadaş sokaktaki oturanlar ile toplu imza ile başvurmamı önerdi telekom'a. Evet imza ile başvuracağım. Belki bir gün telekom gelip kurar. Eğer bu süre 1-2 ayı geçerse de TTNET kullanmayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön