18 Ocak 2014

TTNET Şebeke Yok

12.11.2013 tarihinden bu yana hattımın naklini bekliyorum fakat nakil şu an bulunduğum binanın şebekesi olmadığı gerekçesiyle halen gerçekleşmedi. O tarihten bu yana Şanlıurfa Telekom müdürlüğündeki ekiplerin yanına sık sık uğruyorum fakat beni geçiştiriyorlar ve bu durumdan şikayetçiyim. Son gidişimde adıma çıkan faturaları icralık olana dek ödemememi söylediler. TTNET' in işlerine akıl erdiremiyorum.


İcralık olmamı istiyorlar şebekenin binaya gelmesi için 3-5 ay daha geçeceğini söylüyorlar ve defalarca bu kanalda TTNET'e şikayet yazmama rağmen genel müdürlükten nasıl olur da bu konu hakkında kesin bir çözüm üretilmez anlamıyorum.


TTNET kablo ekiplerinin önceliği torpili olan kişilerden yana mı?

Deniz 182 Okunma

Cevaplar

  • Deniz02 Şubat 2014

    ttnet en sonunda mahkemede hesaplaşacağız seninle

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön