15 Kasım 2014

TTNET Şebeke Sorunu!

Yeni taşındığım daireye internet bağlatmak istedim şebeke yok dediler. Şebeke yok şikayetini de eminim defalarca söylemişlerdir. Aradılar yok 20 kutumu varmış biri boşalırsa o zaman şansımız mı olacakmış gibi birşeyler dediler. Hiç anlamadım. Bunun başka bir çaresi yok mu? Bu kadar mı zor şebekeyi getirmek ki başvurduğumuz firma küçük bir firma da değil. Bana bir çözüm gösterin lütfen.

Hakkı 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön