13 Mayıs 2013 #1795109

Ttnet Şebeke Sorunu!

12 mart 2013 tarihinde başvurusunu yaptığım TTNET bağlantım apartmanıma şebeke çekilememesi nedeniyle hala yapılamadı. Bölge müdürlüğünden en az 2 ay beklersin dediler. Twitter destek sayfasından iletişime geçilmesine rağmen hala sonuç alamamaktayım. Online derslerim olduğu için internetsizlik yüzünden çok mağdur durumdayım. Bezdim artık. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Burak 331 Okunma

Cevaplar

  • Burak20 Mayıs 2013

    Ve hiçbir çıkış yolu bulunamamıştır, teşekkürler tt net

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön