13 Ağustos 2013

TTNET Satış Sonrası Hizmet Sıfır!

4 ay önce taahhütlü olarak aldığım TTNET İnternet hizmeti sürekli olarak kesintiye uğramakta . Defalarca ilgili birimi aradıktan sonra gelen teknik ekip gelip arızanın modemden kaynaklandığını söyleyip , gitti . Dolasıyla her ay muntazaman ücretini ödediğim hizmetin karşılığını alamamaktayım.


İlgili kişiye ulaşabilmek için 4 ayrı telefon numarası verip dakikalarca görüşmeme ve telefon faturama mal olan bu işlem sonucu hiçbir netice elde edemedim . Satış sonrası verilen servisten son derece şikayetçiyim.

Hüseyin 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön