06 Mayıs 2013

Ttnet Satış İçin Arayan Kişinin Tavrı!

04. 05. 2013 saat :13:43de Ttnet ten aradığını belirten arkadaşa tarifemde değişiklik istemediğimi ve daha öncede bir çok kez aradıklarını belirttiğim halde tekrar arayacağını belirterek telefonu yüzüme kapattı, sürekli aranılmak istemiyorum eğer tarife v. s ile ilgili konularda tekrar aranılırsak ve bu tutumla karşılaşırsam BTK ya dilekçe vererek şikayette bulunmak zorunda kalacağım.

Serdar 18 Okunma

Cevaplar

 • Serdar17 Aralık 2013

  arayanların firmanızın işlem yetkisi verdiği taşaron bir şirket oldugu inancındayım belirtiien tarihte olan görüşmeyi dinlemenizi talep ediyorum

 • Serdar30 Temmuz 2013

  benimle herhangi bir şahıs görüşmedi.Bilginize.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön