28 Ocak 2014 #2261827

TTNET Santralle Aramda Çok Mesafe Yok Ama Hız Sorunu Yaşıyorum

Ben internet kafe işletiyorum. TTNET'ten sınırsız kotasız 8000 1024 mbps iki tane bağlantım var. Fakat iki bağlantıda da hız 6 6,5 download 0,40 0,60 upload düzeylerini geçmiyor. Santralle de aramda fazla mesafe yok. İnternet kafe işlettiğim için bu hızlar yüzünden problem yaşıyorum özellikle upload oranının bu kadar düşük gelmesi işimde bana büyük sorunlar çıkarıyor. Ben başka bir firmadan daha iyi hizmet alabilmek için 650 lira taahhüt cezası ödeyip TTNET'e geçtim.


Daha iyi hizmet almak hakkımız diye düşünüyorum. Ödediğimiz paraların karşılığında daha kaliteli ve daha iyi hizmet almak istiyoruz. Bu sorunla ilgileneceğinizi düşünüyorum.

Bahadır 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön